Soutěž CEMACH odstartovala v listopadu!

Vážení soutěžící,

V listopadu se budou konat semináře k odborným disciplínám soutěže, kde budete mít šanci se jednak seznámit s odbornou porotou soutěže a také si nechat přímo od nich zodpovědět Vaše dotazy o Izraeli a k Vaší disciplíně.

Níže jsou uvedené termíny seminářů, které se budou konat vzdy od deseti hodin. Pokud byste se nemohli zúčastnit osobně nezoufejte – semináře budou vysílány on-line na našich webových stránkách a posléze zde naleznete nahrávky, které si budete moci v klidu pustit doma. Více o seminářích a přístup do on-line místnosti na www.cemach.cz/seminare.

Termíny seminářů 

Otevřeli jsme další sekce webu!

Protože se blíží chvíle, kdy byste měli začít pracovat na vlastních projektech, otevřeli jsme na našem webu několik nových sekcí, kde naleznete spoustu informací k soutěži.
Nejdůležitější pro Vás bude sekce wiki, kde naleznete fotobanku Cemachu se zpustou fotografií izraele, seznam témat pro inspiraci k Vašim projektům a skripta s obecným přehledem o Izraeli a kliterární disciplíně, které připravili naši garanti. Další budou přibývat. Všechny materiály můžete využívat a šířit dle libosti, jenom nezapomeňte uvést odkaz na autora a nejlépe web soutěže!
Na webu přibyla také sekce disciplíny, kde naleznete potřebné informace k jednotlivým odbornostem soutěže a také kontakty na jednotlivé garanty pro případ dotazů.

Internetová disciplína

Soutěžící, kteří se zúčastní internetové soutěže se mohou již nyní přihlásit do hostingového prostoru, který pro potřeby soutěže poskytl provozovatel hostingu Webnode (můžete však použít i vlastní hosting). Pro přihlášení do administrace dodržte následující postup:

  • Váš login je shodný s emailovou adresou poskytnutou při registraci
  • Na adrese: http://www.webnode.cz/nove-heslo/ zažádejte o nové heslo, které Vám dorazí na Váš email. 
  • Přihlašte se do administrace zde: www.webnode.cz/prihlaseni/
  • Pokud by Vám systém oznámil, že Vaše uživatelské jméno neexistuje kontaktujte nás na emailové adrese info@cemach.cz. 

Kulturní tečka – Izraelská kultura v Listopadu 2012

Nakonec bychom Vás rádi pozvali na kulturní akce související s Izraelem, které se konají v České republice v tomto měsíci. Celý seznam kulturních akcí naleznete zde. Budeme se těšit na návštěvu!

 Neváhejte se nás na cokoliv ptát na facebooku! Těšíme se na Vaše komentáře a dotazy.