Ceny soutěže Cemach jsou vyhlášeny: opozdilci mají ještě šanci se přihlásit!

V současné době skončila první vlna registrace do soutěže CEMACH a byly vyhlášeny hlavní ceny soutěže: tvůrci nejlepších 15 projektů (5 z každé disciplíny) budou oceněni 14 denním poznávacím zájezdem v Izraeli. Vítěz každé disciplíny bude zároveň oceněn čtečkou elektronických knih Kindle 3 3G, druhé místo bude odměněno čtečkou elektronických knih Kindle 3 a třetí místo získá digitální fotoaparát Nikon Coolpix S5100. Soutěžící umístěni do 10 místa obdrží Ipod Shuffle.

Soutěžící čeká příval vědomostí

V současné době se však účastníci soutěže musí soustředit především na přípravu pro zahájení svých projektů: V listopadu 2011 se uskuteční 6 seminářů – tři v Praze a tři v Brně zaměřených na poznávání Izraelské kultury a na odborné vědomosti nutné pro úspěch v Literární, Výtvarné a Internetové disciplíně. Semináře budou díky moderní technologii přístupné všem zájemcům i online ve formě on-line přenášeného webináře a později ve formou nahrávky na webových stránkách soutěže.

Rok izraelské kultury

Soutěžící budou posléze mít čas na přípravu svého projektového záměru do konce ledna příštího roku. V průběhu této doby budou mít k dispozici zkušené garanty jednotlivých disciplín pro konzultace a budou se moci zúčastnit kulturních akcí v ČR souvisejících se státem Israel, na které budeme upozorňovat pomocí newsletteru.

Chcete se přihlásit? Ještě není pozdě!   

Termín registrace byl v reakci na ohlasy studentů a škol posunut do 9. Prosince 2011. Pokud se chcete ještě zúčastnit tak neváhejte a zašlete přihlášku na adrese http://www.cemach.cz/prihlaseni-do-souteze.